Albayrak Avukatlık

Av. Arb. Tuba ÖZTÜRK ALBAYRAK
Av. Arb. Tuba ÖZTÜRK ALBAYRAK
Albayrak Avukatlık

Av. Arb. Tuba ÖZTÜRK ALBAYRAK

1984 Ordu doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Ordu'da tamamlamış, 2006 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesin’den mezun olmuştur.
Tezli Yüksek Lisansını Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü/İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında 2011 yılında tamamlamıştır.

2012 yılından itibaren aktif olarak İş Mevzuatından Kaynaklı Nitelikli Hesaplamalar ve Aktüerya alanlarında uzman dır ve yine 2016 yılından itibaren de Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü Arabuluculuk Daire Başkanlığı’na bağlı olarak 3076 sicil numarası ile uyuşmazlıkların çözümünde Uzman Arabulucu olarak çalışmalarına devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Bize Ulaşın

Temel Hedefimiz;

Sürekli kendimizi geliştirerek müvekkillerimizin hukuki problemlerine hızlı ve etkili çözümler üretmektir.
Bunun için büromuza ait yazılıma entegre şekilde çalışan Albayrak Hukuk Bilgilendirme Sistemi ile yargılama aşamasında oluşan gelişmeler ve dava dosyalarına ilişkin çalışmalar, SMS aracılığı ile anlık olarak müvekkillerimizle paylaşılmaktadır.
Kamu Hukuku

Kamu hukuku veya amme hukuku, devlet ve vatandaşlar veya devletin kendi kurumları arasındaki ilişkileri düzenleyen hukuk alanıdır.


Özel Hukuk

Bireylerin tam bir eşitlik içerisinde, tamamen kendi iradelerine dayanarak (hiçbir baskı gözetmeksizin) aralarında yaptıkları anlaşmaların dayandığı hukuksal haktır.

Diğer Hizmetler

Kurumların günlük hayatta karşılaştığı idari, sözleşmesel, ticari, ekonomik, etik, personel içi ve dışı sorunlar v.s. hakkında danışmanlık verilmesi, istenilen veya gerek duyulan metinlerin hazırlanması.

Yardımamı ihtiyacınız var ?

İletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
İletişim
Albayrak Avukatlık

Albayrak Hukuk Danışmanlık & Avukatlık

İletişim

Av. Arb.TUBA ÖZTÜRK ALBAYRAK HUKUK BÜROSU
Dumlupınar Mahallesi Özen Sokak Nuhoğlu Yenitepe 2. Etap A-Blok Kat 19 Daire 212
34720 Kadıköy/İstanbul

(0216) 266 28 52
Copyright 2021 Albayrak Avukatlık